Sortuj wg:
wybierz
Ilość produktów:
30
FILTRUJ WYNIKI WYSZUKIWANIA
Fantastyczne zwierzęta
Sortuj według:

Strefa Marki Fantastyczne Zwierzęta

Kolekcja plakatów i gadżetów z filmu "Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć" oraz "Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda"

Uwielbiasz serie produkcji o Harrym Potterze reżyserowane przez Davida Yates, dystrybucji Warner Bros? Kilkukrotnie oglądałeś film „Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć” oraz „Fantastyczne Zwierzęta Zbrodnie Grindelwalda”? Jeśli tak, jesteś zdeklarowanym fanem magicznego świata J.K.Rowling!

Trafiłeś we właściwe miejsce! Tutaj znajdziesz wiele fantastycznych produktów z licencją producenta, dzięki czemu będziesz miał pewność, że wspierasz oryginalne źródła. Polecamy obrazy na płótnie z Newtem Skamanderem i Dumbledorem, plakaty filmowe z kolekcji Zbrodnie Grindelwalda z mapą Mundi oraz egzotycznymi zwierzętami z filmu. Plakat Niuchacza razem z Nieśmiałkiem o imieniu Pickett możesz oprawić w elegancka ramę i powiesić w pokoju dziecka.

Jeśli szukasz prezentu dla fana kolekcji Harry Potter i Fantastycznych Zwierząt, a jeszcze Ci mało - zaglądnij do marki HARRY POTTER, gdzie dobierzesz niepowtarzalne gadżety takie jak kubki, breloki i notesy, tworząc własny zestaw prezentowy. Każdy mugol, magizoolog chciałby mieć w swojej kolekcji notes ze złotym biletem do Hogwartu, kubek w formie kociołka z Harrego Pottera, zestaw magicznych długopisów w formie różdżki i zestaw naklejek filmowych. To wszystko i wiele więcej zmieści się do pojemnego plecaka Hogwart Express. Nie zwlekaj, magiczne gadżety każdego dnia trafiają do mugolskich domów, nie pozwól aby ich zabrakło dla Ciebie!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu