Adventure Time Mathematic - tatuaż 10x17 cm

< powrót
Cena promocyjna: 10,50 zł / szt.
Cena sugerowana: 13,03 zł / szt.
Wartość rabatu: 2,53 zł
wysyłamy w ciągu:
24 godzin
Kupując ten produkt, przygotujemy go do wysyłki w ciągu 24 godzin roboczych. Czas ten liczymy od momentu złożenia zamówienia z opcją płatności za pobraniem, lub po otrzymaniu płatności za zamówienie.
  • Szybka dostawa: w 24 godziny
    Wybierz dostawę kurierem DHL, a paczkę otrzymasz następnego dnia roboczego od momentu jej nadania!
  • Możliwość zwrotu: w ciągu 14 dni
    Kupuj bez obaw. Masz prawo zwrotu kupionego towaru w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu otrzymania paczki.

Adventure Time Mathematic - tatuaż

Wyraź siebie

Tatuaże zmywalne to najczęściej próba przed zrobieniem trwałego tatuażu, ale też i doskonały sposób na jednorazową zmianę wyglądu i stworzenie ciekawej stylizacji, lub po prostu jak to w przypadku dzieci – dobra zabawa !

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo wzorów i motywów, od bajkowych po muzyczne.

A wszystko to zawarte w wyjątkowym zestawie składającym się z kilkunastu małych tatuaży umieszczonych na dwóch arkuszach.

  • Tatuaże są oryginalne, to oficjalne i licencjonowane wydanie
  • Angielski producent – Gbeye
  • Sprawiaj sobie nowy tatuaż każdego dnia
  • Świetny pomysł na prezent lub pamiątkę dla fana

Nie możesz się zdecydować, który tatuaż wybrać ?

Praktycznie każdy tatuaż pochodzi z części większej kolekcji, zatem nie zastanawiaj się dłużej i zbierz całą kolekcję z ulubionym motywem. Obserwuj nasz sklep i zgarniaj coraz to nowsze wzory, które będą regularnie dodawane do naszej oferty.

Instrukcja

Sposób naniesienia ich na ciało jest bardzo prosty – wystarczy przyłożyć je do ciała papierem z naklejką, zwilżyć i po kilku chwilach oderwać niepotrzebną część. Aby usunąć tatuaż, należy kilkakrotnie przemyć miejsce z tatuażem wodą z mydłem lub oliwką. Wszystkie tatuaże dostępne w naszej ofercie są zmywalne.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu