Angry Birds - tatuaże 10x17 cm

< powrót
Cena: 13,03 zł / szt.
wysyłamy w ciągu:
brak w magazynie
W tej chwili nie możesz zamówić tego produktu, ponieważ nie mamy go w magazynie. Czekamy na dostawę tego produktu. Jeśli chcesz znać przybliżony termin dostępności skontaktuj się z działem obsługi Klienta.
  • Szybka dostawa: w 24 godziny
    Wybierz dostawę kurierem DHL, a paczkę otrzymasz następnego dnia roboczego od momentu jej nadania!
  • Możliwość zwrotu: w ciągu 14 dni
    Kupuj bez obaw. Masz prawo zwrotu kupionego towaru w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu otrzymania paczki.

Angry Birds - tatuaże

Wyraź siebie

Tatuaże zmywalne to najczęściej próba przed zrobieniem trwałego tatuażu, ale też i doskonały sposób na jednorazową zmianę wyglądu i stworzenie ciekawej stylizacji, lub po prostu jak to w przypadku dzieci – dobra zabawa !

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo wzorów i motywów, od bajkowych po muzyczne.

A wszystko to zawarte w wyjątkowym zestawie składającym się z kilkunastu małych tatuaży umieszczonych na dwóch arkuszach.

  • Tatuaże są oryginalne, to oficjalne i licencjonowane wydanie
  • Angielski producent – Gbeye
  • Sprawiaj sobie nowy tatuaż każdego dnia
  • Świetny pomysł na prezent lub pamiątkę dla fana

Nie możesz się zdecydować, który tatuaż wybrać ?

Praktycznie każdy tatuaż pochodzi z części większej kolekcji, zatem nie zastanawiaj się dłużej i zbierz całą kolekcję z ulubionym motywem. Obserwuj nasz sklep i zgarniaj coraz to nowsze wzory, które będą regularnie dodawane do naszej oferty.

Instrukcja

Sposób naniesienia ich na ciało jest bardzo prosty – wystarczy przyłożyć je do ciała papierem z naklejką, zwilżyć i po kilku chwilach oderwać niepotrzebną część. Aby usunąć tatuaż, należy kilkakrotnie przemyć miejsce z tatuażem wodą z mydłem lub oliwką. Wszystkie tatuaże dostępne w naszej ofercie są zmywalne.