Billie Eilish Mix - przypinki metalowe 2,5 - 3,5 cm

< powrót
Cena: 19,90 zł / szt.
wysyłamy w ciągu:
24 godzin
Kupując ten produkt, przygotujemy go do wysyłki w ciągu 24 godzin roboczych. Czas ten liczymy od momentu złożenia zamówienia z opcją płatności za pobraniem, lub po otrzymaniu płatności za zamówienie.
  • Możliwość zwrotu: w ciągu 14 dni
    Kupuj bez obaw. Masz prawo zwrotu kupionego towaru w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu otrzymania paczki.

Billie Eilish – zestaw przypinek

Fantastyczny zestaw kolorowych przypinek z nastoletnią artystką Billie Eilish oraz symboliką związaną z jej wielokrotnie nagrodzoną płytą. Na przypinkach głównie dominuje zieleń i czerń. Spośród sześciu przypinek możesz wybierać dowoli, która bardziej będzie pasowała do Twojego outfitu lub po prostu zaszalej i przypnij je wszystkie na swoich ciuchach i torbie! Zbierz całą kolekcję przypinek muzycznych i podziel się nią ze znajomymi, to czysta frajda !

Kolekcja gadżetów dla fana Billie Eilish

Jeśli zestaw przypinek z serii Billie Eilish to zbyt mało, możesz samodzielnie stworzyć zestaw Giftbox dobierając kalendarz na 2020rok z piosenkarką Billie lub bestsellerowy plakat Billie Eilish Stickman. Chcesz sprawić komuś miłą niespodziankę? Wybierz dodatkową opcję PAKOWANIE NA PREZENT, nasz zespół z przyjemnością spakuje zestaw metalowych przypinek najpiękniej jak tylko potrafi... Szkoda będzie go rozpakowywać : )

Specyfikacja:

  • Billie Eilish – zestaw przypinek to oryginalny gadżet
  • (Billie Eilish Button Badges)
  • Produkt licencjonowany
  • W zestawie znajdziesz 4 przypinki o średnicy 25 mm oraz 2 o wymiarach 32 mm
  • Oficjalne, kolorowe opakowanie o wymiarach 10x15 cm
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu