Marvel Komiks - notes z kalendarzem na 2020 rok 21x15,6 cm

< powrót
Cena: 39,90 zł / szt.
wysyłamy w ciągu:
brak w magazynie
W tej chwili nie możesz zamówić tego produktu, ponieważ nie mamy go w magazynie. Czekamy na dostawę tego produktu. Jeśli chcesz znać przybliżony termin dostępności skontaktuj się z działem obsługi Klienta.
  • Możliwość zwrotu: w ciągu 14 dni
    Kupuj bez obaw. Masz prawo zwrotu kupionego towaru w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu otrzymania paczki.

Superbohaterowie z komiksów Marvela wprowadzą Cię w Nowy 2020 Rok!

Poczuj się bezpieczniej w Nowym Roku z bohaterami komiksów Marvela, którzy dotrzymają Ci towarzystwa za sprawą wspaniałego notesu z kalendarzem na 2020 rok. Dziennik Marvela zawiera przejrzysty widok na cały rok oraz kalendarium tygodniowe z miejscem na Twoje zapiski. Oryginalny wygląd stron przypominających stary komiks wprowadzi Cię jeszcze bliżej świata Marvela, aż sam Stan Lee by Ci pozazdrościł! Totalną perełką są przedruki oryginalnych okładek komiksów wydawanych na przestrzeni lat przez wydawnictwo Marvel, które pojawiają się w tym unikatowym wydaniu.

Notatnik, planer, a może pamiętnik? Sam zdecyduj, jak wykorzystasz notes z kalendarium Marvela!

W każdej chwili i wszędzie mogą być z Tobą bohaterowie komiksów Marvela. Dzięki małym rozmiarom notes pomieści się w każdą torbę i plecak, nie zajmując zbyt dużo miejsca. Jeśli Ty lub Twój znajomy potrzebuje wsparcia superbohaterów, którzy wesprą Cię każdego dnia miesiąca przez 365 dni w roku, nie zwlekaj i wyposaż się w unikatowy notes Marvel! Kiedy tylko będziesz miał gorszy dzień, superbohaterowie komiksów nadejdą z pomocą i dodadzą Ci odwagi! Chcesz sprawić komuś miłą niespodziankę? Wybierz dodatkową opcję PAKOWANIE NA PREZENT, nasz zespół z przyjemnością spakuje notes z kalendarzem Marvel Comics najpiękniej jak tylko potrafi... Szkoda będzie go rozpakowywać : )

Specyfikacja:

  • Notes z kalendarzem Marvel Comics na 2020 rok
  • Marvel Comics Calendar 2020
  • 60 kartek w szeroką linię
  • Posiada oficjalną licencję producenta
  • Oryginalny produkt
  • Wymiary: 21x15,6 cm
  • Marka: Danilo
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu