Han Solo - Gwiezdne Wojny Historie

dodano: 09 października 2018, przez: Iza Wójcik

HAN SOLO: GWIEZDNE WOJNY - HISTORIE (Solo: A Star Wars Story)

Han Solo Movie Plakat Kinowy

Jak już wszystkim wiadomo premiera długo wyczekiwanego filmu z gatunku space opera pt. „Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie” miała miejsce 25 maja 2018 roku. Film w reżyserii Rona Howarda do scenariusza Lawrence’a i Jona Kasdanów, będący kontynuacją serii Gwiezdne Wojny wzbudził wśród fanów wiele emocji – zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. 

…A to wszystko za sprawką Ehrenreich’a, dwudziestosześcioletniego amerykańskiego aktora, który wcielił się w rolę Hana Solo. Nie jest on przesadnie rozpoznawalny, ale jednocześnie zdołał już udowodnić swój talent aktorski i mile nas zaskoczyć.

Pytanie tylko, czy postać Hana Solo grana przez kogokolwiek innego niż Harrisona Forda to nadal ta sama osoba, którą pokochaliśmy we wcześniejszych produkcjach ?

No właśnie … Co Wy na to ?

Jeśli nie przypadł Wam do gustu nowy aktor i tęsknicie za starym dobrym Hanem Solo, mamy dla Was szeroką ofertę licencjonowanych plakatów i gadżetów z sylwetką Harrisona Forda oraz resztą bohaterów serii Gwiezdnych Wojen.

„…Jako fan, z uwagi na bogactwo nawiązań, świeżość w tworzeniu klimatu Gwiezdnych Wojen, który musi ewoluować i różne przyjemne detale, wystawiam temu 6/10. Prawda jest taka, że w tym wszystkim jest zbyt dużo niedoróbek, braków lub błędnych decyzji, abym jako dziennikarz, widz i krytyk mógł w pełni wszystko zaakceptować. Bawiłem się dobrze, ale po tym filmie w odróżnieniu od trzech poprzednich, pozostaje we mnie tylko obojętność, jaką mimo wszystko rzadko odczuwam w kinie widowiskowym. W takim wypadku wychodzi mocne 5/10.”

 .      .     

A jaka jest Wasza ocena ? Piszcie śmiało w komentarzach : )

Tymczasem… Wszystkie produkty z serii Gwiezdne Wojny możesz obejrzeć klikając w link ->  STAR WARS Strefa Marki

 

 .         

Komentarze:

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.

Dodaj komentarzDodaj komentarz