Aktualności

dodano: 22 sierpnia 2017, przez: Iza Wójcik

Są tu jacyś zniecierpliwieni fani jednego z najbardziej lubianych seriali w Polsce, „Żywe Trupy” ? Jeśli tak, zapraszamy do lektury …

Jak wszystkim wiadomo, całkiem niedawno na planie serialu doszło do tragedii, która finalnie zakończyła się śmiercią jednego z kaskaderów. Mimo przerw w nagraniach, premiera nie została przesunięta, a oficjalne banery wyjawiają nam datę – 23 października 2017 br. Oczywiście premiera w USA odbędzie się dzień wcześniej, natomiast w Polsce będzie emitowana tradycyjnie w poniedziałek na kanale FOX. Nowy ósmy sezon podobnie jak poprzednie liczył będzie 16 epizodów. Pierwsze osiem odcinków zobaczymy jesienią bieżącego roku, a kolejne dopiero od lutego 2018 r.

Cytat:
„8 sezon The Walking Dead ekscytuje mnie bardziej niż jakikolwiek inny w historii serii. Wydaje mi się, że będzie mocny i przerażający, a mówię to z głębi mojej cynicznej duszy”.

Andrew Lincoln

Czy dojdzie do wyczekiwanego sojuszu z Aleksandrią, Wzgórzem i Królestwem ?
Czy dojdzie do wojny Ricka z Neganem ?
- Na te i wiele więcej pytań, znajdziecie odpowiedź już w październiku J

Tymczasem „na zachętę” prezentujemy Wam najnowszą kolekcję oficjalnych, licencjonowanych plakatów i kubków z serii „The Walking Dead”.

Enjoy.

Komentarze:
0
dodano: 21 lipca 2017, przez: Mateusz Wójcik

Nareszcie! Po rozłące z serialem trwającej przeszło ponad rok, doczekaliśmy się pierwszego odcinka 7 sezonu Gry o Tron. Co prawda, premiera miała miejsce już kilka dni temu, ale emocje z nią związane jeszcze nie opadły.

Przyznać się, kto tak jak my zarwał noc i dotrwał do premiery o 3 nad ranem? :)

Tak jak się spodziewaliśmy, pierwszy odcinek to przede wszystkim przedsmak tego, co nas czeka przez najbliższe tygodnie i podsumowanie tego co było wcześniej. Wszystko wskazuje na to, że ten sezon będzie typowo wojenny, z zdecydowanie mniejszą niż wcześniej dawką miłości. Czekają nas spektakularne bitwy, co z pewnością ucieszy osoby lubiące efekty specjalne. Co ciekawe... zima nadeszła w lipcu! Z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Podsumowując: kilka morderstw, kilka nowych sojuszy i...

kilka nowych plakatów, obrazów na płótnie oraz gadżetów z serii GRA O TRON dostępnych w naszym sklepie :)

Przysiądź do oglądania kolejnego odcinka wraz z kubkiem ciepłej herbatki z oficjalnym logo serialu lub kuflem napełnionym piwem z pianką na dwa palce.. niezapomniane wrażenia gwarantowane :)

Wszystkie licencjonowane plakaty, obrazy i gadżety z serialu Game of Thrones znajdziesz tutaj [sprawdź]

Pozdrawiamy, zespół nicestuff

Komentarze:
0
dodano: 16 lutego 2017, przez: Mateusz Wójcik

W ostatnich dniach w kinach na całym świecie oraz w Polsce premierę miała nowa bajka The Lego Batman Movie. Miliony dzieciaków na całym świecie oczekiwało na powrót jednego z ulubionych bohaterów z serii komiksów DC COMICS. My również bardzo wyczekiwaliśmy premiery, która w Polsce odbyła się 9 lutego 2017 r.

Po raz kolejny niebezpieczny przestępca Joker zagraża miastu Gotham. Batman główny bohater bajki, znowu spróbuje go powstrzymać. Film animowany zapowiada się bardzo ciekawie, a my do naszej oferty dodaliśmy kilkanaście oryginalnych plakatów.

Całą kolekcję plakatów znajdziesz klikając w link [sprawdź]

Pozdrawiamy, zespół nicestuff

Komentarze:
0
dodano: 01 lutego 2017, przez: Mateusz Wójcik

Pojawiła się długo wyczekiwana informacja na temat kolejnej części sagi Star Wars - Gwiezdnych Wojen. Znamy już nazwę kolejnej części, datę jej premiery oraz plakat zapowiadający film.

15 grudnia bieżącego roku odbędzie się premiera kolejnej części filmu science fiction - Star Wars. Epizod aktualnie znany jest pod angielskim tytułem Star Wars - The Last Jedi. Polska tytuł zapewne będzie nosił nazwę : Gwiezdne Wojny - Ostatni Jedi.

W artykule przedstawiamy plakat, który udostępniło w sieci studio Lucas Film.

Pamiętajcie, że oryginalne plakaty, obrazy na płótnie, kubki, oraz breloki znajdziecie w naszym sklepie. 
Zapraszamy do działu z produktami Star Wars - [kliknij]

Niech moc będzie z Wami !

Pozdrawiamy, zespół nicestuff.pl

Komentarze:
0
dodano: 28 listopada 2016, przez: Mateusz Wójcik

Czym jest DDD ?

Dzień Darmowej Dostawy jest to wspólna kampania sklepów internetowych na całym świecie oraz różnych firm mających związek z handlem w sieci. 29 listopada 2016 roku. Wszystkie sklepy biorące udział w akcji DDD zaproponują swoim Klientom darmową dostawę zakupionych tego dnia towarów.

Co musisz zrobić aby skorzystać z darmowej wysyłki ? Wystarczy złożyć zamówienie 29 listopada 2016 roku, tego dnia koszty wszystkich wysyłek będą równe 0 zł !.

Bez względu na wartość zamówienia
Bez względu na wybór formy dostawy
Bez względu na wybraną formę płatności

Darmowa dostawa obowiązuje wyłącznie na terenie Polski.

Koszty wysyłki 29 listopada w sklepie eplakaty.pl wyniosą 0 zł

Zrób listę zakupów i zapłać za same produkty, resztę zostaw nam!

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie Państwo na stronie www.dziendarmowejdostawy.pl
 

Pozdrawiamy
Zespół sklepu nicestuff.pl

Komentarze:
0