#Zostańwdomu i umil sobie nową rzeczywistość z produktami Nice Stuff

dodano: 20 kwietnia 2020, przez: Iza Wójcik

Umilacze nowej rzeczywistości, czyli Nice Stuff’owe produkty tworzące przyjemny klimat wnętrza

z dawką pozytywnej energii!

W ramach akcji #zostańwdomu wiele polskich firm przeszło w tryb pracy zdalnej, co wiąże się z rewolucją w domowej przestrzeni dla pracowników, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z takiego rozwiązania. W obecnej sytuacji, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo ogółu, wielu z nas pracuje w trybie home office, co może i dla niektórych jest błogosławieństwem, ale niestety dla innych przekleństwem : ). W każdym razie szczęściarzami na pewno są Ci, którzy mają już w domu własny gabinet i mogą bez przeszkód wykonywać swoje obowiązki. Jednak większość z nas taką przestrzeń do pracy musi sobie dopiero zorganizować, zderzając się z zupełnie nową rzeczywistością. My jesteśmy od tego, aby pomóc Wam się w niej odnaleźć, a przede wszystkim zadbać o przyjemny klimat wnętrza, który doda energii i pozytywnie wpłynie na Wasze samopoczucie. Bowiem strefa pracy powinna być nie tylko funkcjonalna i sprzyjająca skupieniu, ale także pięknie urządzona, dzięki czemu chętniej będziesz spędzać czas przed komputerem.

Idealnym rozwiązaniem na wiejące nudą ściany w Twoim nowym biurze, będzie świeżutka kolekcja map miast z całego świata! Każda z nich tylko czeka, żeby zawisnąć na Twojej ścianie!

 

Na blacie roboczym możemy położyć ozdobny notes z kalendarzem, w którym zanotujemy najważniejsze wydarzenia. Oprócz tego nikt nie zabroni nam wypić porannej kawy w trakcie pracy zdalnej w designerskim kubku z ulubionym motywem. Uwierzcie, że te drobne umilacze zachęcą Was do tego, żeby od czasu do czasu oderwać wzrok od komputera, a to sprzyja dobrej kondycji oczu i pozawala choć na chwilę uciec myślami gdzie indziej : )