Serial The Walking Dead - Premiera 8 sezonu

dodano: 22 sierpnia 2017, przez: Iza Wójcik

Są tu jacyś zniecierpliwieni fani jednego z najbardziej lubianych seriali w Polsce, „Żywe Trupy” ? Jeśli tak, zapraszamy do lektury …

Jak wszystkim wiadomo, całkiem niedawno na planie serialu doszło do tragedii, która finalnie zakończyła się śmiercią jednego z kaskaderów. Mimo przerw w nagraniach, premiera nie została przesunięta, a oficjalne banery wyjawiają nam datę – 23 października 2017 br. Oczywiście premiera w USA odbędzie się dzień wcześniej, natomiast w Polsce będzie emitowana tradycyjnie w poniedziałek na kanale FOX. Nowy ósmy sezon podobnie jak poprzednie liczył będzie 16 epizodów. Pierwsze osiem odcinków zobaczymy jesienią bieżącego roku, a kolejne dopiero od lutego 2018 r.

Cytat:
„8 sezon The Walking Dead ekscytuje mnie bardziej niż jakikolwiek inny w historii serii. Wydaje mi się, że będzie mocny i przerażający, a mówię to z głębi mojej cynicznej duszy”.

/Andrew Lincoln/

Czy dojdzie do wyczekiwanego sojuszu z Aleksandrią, Wzgórzem i Królestwem ?
Czy dojdzie do wojny Ricka z Neganem ?
- Na te i wiele więcej pytań, znajdziecie odpowiedź już w październiku J

Tymczasem „na zachętę” prezentujemy Wam najnowszą kolekcję oficjalnych, licencjonowanych plakatów i kubków z serii „The Walking Dead”.

Enjoy.

 

                 

 

Komentarze:

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.

Dodaj komentarzDodaj komentarz