Dozownik na mydło w płynie płynu do naczyń czarny

< powrót
Cena: 27,99 zł / szt.
wysyłamy w ciągu:
brak w magazynie
W tej chwili nie możesz zamówić tego produktu, ponieważ nie mamy go w magazynie. Czekamy na dostawę tego produktu. Jeśli chcesz znać przybliżony termin dostępności skontaktuj się z działem obsługi Klienta.
  • Możliwość zwrotu: w ciągu 14 dni
    Kupuj bez obaw. Masz prawo zwrotu kupionego towaru w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu otrzymania paczki.

Dozownik na mydło w płynie płynu do naczyń czarny

⭐⭐⭐⭐⭐

Dozownik na mydło czarny złoty glamour

Elegancki design - dyspenser do mydła wykonany jest z ceramiki, co nadaje mu wyjątkowo eleganckiego wyglądu. Z powodzeniem może być stosowany w każdej łazience, niezależnie od stylu aranżacji.

Duża pojemność - pojemność 350 ml pozwala na długi czas użytkowania bez potrzeby uzupełniania. Dzięki temu, że dyspenser posiada wąski otwór dozujący, zużywa się mniej mydła, co przekłada się na oszczędność.

Łatwość w uzupełnianiu - dyspenser jest łatwy w uzupełnianiu, dzięki dużej nakrętce zlokalizowanej na górze pojemnika. Umożliwia to szybkie i wygodne uzupełnienie mydła w przypadku jego zużycia.

Łatwość w czyszczeniu - dyspenser wykonany z ceramiki jest łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości. Wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką, aby usunąć wszelkie zabrudzenia.

Stabilna konstrukcja - dyspenser do mydła jest stabilny i wytrzymały dzięki solidnej konstrukcji. Pozwala to na bezpieczne i wygodne korzystanie z niego.

  • Kolor: czarny, złoty
  • Materiał: ceramika
  • Wysokość: 19 cm
  • Średnica: 8 cm
  • Waga: 270 g
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu