Drewniany tłuczek do mięsa kotletów młotek dwustronny okuty solidny ubijak

< powrót
Cena: 20,10 zł / szt.
wysyłamy w ciągu:
brak w magazynie
W tej chwili nie możesz zamówić tego produktu, ponieważ nie mamy go w magazynie. Czekamy na dostawę tego produktu. Jeśli chcesz znać przybliżony termin dostępności skontaktuj się z działem obsługi Klienta.
  • Możliwość zwrotu: w ciągu 14 dni
    Kupuj bez obaw. Masz prawo zwrotu kupionego towaru w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu otrzymania paczki.

Drewniany tłuczek do mięsa kotletów młotek dwustronny okuty solidny ubijak

?????

Tłuczek do mięsa rozbijania kotletów drewniany młotek ciężki

? Solidna konstrukcja - Składa się z trwałego aluminiowego trzonka oraz drewnianej obudowy i rączki, co gwarantuje niezawodność i długotrwałe użytkowanie.

? Wielofunkcyjność - Idealny do rozbijania mięsa drobiowego, schabu, wołowiny i innych mięs, ułatwiając przygotowywanie różnych dań.

? Estetyczny design - Drewno bukowe nadaje tłuczkowi elegancki wygląd, który doskonale komponuje się w kuchni.

? Polskie pochodzenie - Z dumą informujemy, że produkt został wyprodukowany w Polsce, co gwarantuje wysoką jakość wykonania i zgodność z normami bezpieczeństwa.

  • Kolor: naturalny, srebrny
  • Materiał: drewno bukowe, aluminium
  • Długość: 29 cm
  • Szerokość: 11 cm
  • Średnica części roboczej: 4,5 cm
  • Waga: 255 g
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu