Mapa Polski - Drogowa - plakat na ścianę 100x100 cm

< powrót
Cena: 79,90 zł / szt.
wysyłamy w ciągu:
48 godzin
Kupując ten produkt, przygotujemy go do wysyłki w ciągu 48 godzin roboczych. Czas ten liczymy od momentu złożenia zamówienia z opcją płatności za pobraniem, lub po otrzymaniu płatności za zamówienie.
  • Możliwość zwrotu: w ciągu 14 dni
    Kupuj bez obaw. Masz prawo zwrotu kupionego towaru w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu otrzymania paczki.

Niepowtarzalny plakat z podglądową mapą drogową Polski. Jest ona w jasnej kolorystyce, na której dostrzegamy w kolorze niebieskim wszystkie rzeki i jeziora jakie mamy w naszym kraju. Linie czerwone oznaczają odcinki autostrad, natomiast linie zielone i szare drogi krajowe. Na mapie dostrzegamy stolice wszystkich 16 województw, czyli Wrocław, Bydgoszcz, , Lublin, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Kraków, Warszawa, Opole, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kielce, Olsztyn, Poznań i Szczecin. W Polsce mamy 3 autostrady płatne A1, A2 i A4. Drogi ekspresowe jak również autostrady stanowią najważniejsze odcinki dróg krajowych. Autostrady oznakowane są literą A wraz z odpowiednim numerem porządkowym, a z kolei drogi ekspresowe mają oznakowanie S uzupełnione przez liczbę. Na mapie znajdują się miasta, które mają powyżej 20 tysięcy mieszkańców, a jeśli i Ty chciałabyś za dodatkową opłatę, aby Twoje miasto znalazło się na tej interesującej i niezwykłej mapie, napisz do nas ! Radość i satysfakcja gwarantowana.

Plakat drukowany na grubym i bardzo mocnym papierze satynowym o gramaturze ok. 220 g/m2 przez polskiego producenta. Plakat pięknie komponuje się w ramach, dostępnych w naszym sklepie. Plakat jest matowy, drukowany w technologii druku cyfrowego, charakteryzuje się niesamowitą ostrością oraz głębokim nasyceniem kolorów. Wybierając właśnie ten produkt, wybierasz przede wszystkim fantastyczną jakość !

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu