Mapa Polski - Podział Administracyjny - plakat na ścianę 100x100 cm

< powrót
Cena: 71,90 zł / szt.
wysyłamy w ciągu:
48 godzin
Kupując ten produkt, przygotujemy go do wysyłki w ciągu 48 godzin roboczych. Czas ten liczymy od momentu złożenia zamówienia z opcją płatności za pobraniem, lub po otrzymaniu płatności za zamówienie.
  • Szybka dostawa: w 24 godziny
    Wybierz dostawę kurierem DHL, a paczkę otrzymasz następnego dnia roboczego od momentu jej nadania!
  • Możliwość zwrotu: w ciągu 14 dni
    Kupuj bez obaw. Masz prawo zwrotu kupionego towaru w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu otrzymania paczki.

Jedyna w swoim rodzaju mapa podglądowa Polski. Przedstawia podział administracyjny naszego kraju. Jak sami zauważamy, widnieją przeróżne odcienie zieleni, które wyznaczają każde województwo. Jest ich 16: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie oraz zachodniopomorskie. Województwo przedstawia najwyższą jednostkę podziału administracyjnego oraz oznacza obszarowo duży region. Do 1999 roku nasz kraj był podzielony na 49 takich jednostek. Zaś powiat stanowi jedynie część województwa. W Polsce istnieje dysproporcja między rozwojem ekonomicznym województw zachodnich oraz wschodnich. Na mapie rzeki i jeziora oznaczone są w kolorze zielonym, zielone linie wyznaczają drogi krajowe, zaś czerwone autostrady. W lewym dolnym rogu widzimy herb Polski. Jeżeli mieszkasz w miejscowości, gdzie liczba ludności wynosi poniżej 20 tysięcy, a chciałbyś aby i Twoje miasto znalazło się na ten fantastycznej mapie, napisz do nas ! A za dodatkową opłatą zrobimy to dla Ciebie. Zatem spraw sobie choć trochę radości i ozdób mieszkanie tą interesującą mapą.

Plakat drukowany na grubym i bardzo mocnym papierze satynowym o gramaturze ok. 220 g/m2 przez polskiego producenta. Plakat pięknie komponuje się w ramach, dostępnych w naszym sklepie. Plakat jest matowy, drukowany w technologii druku cyfrowego, charakteryzuje się niesamowitą ostrością oraz głębokim nasyceniem kolorów. Wybierając właśnie ten produkt, wybierasz przede wszystkim fantastyczną jakość !

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu